Home / Haber / İÇİNDE ÇOCUK OLAN ARABAYI ÇEKTİLER

İÇİNDE ÇOCUK OLAN ARABAYI ÇEKTİLER

İstanbul Kağıthane’de çocuğunu kursa bırakmak için aracını cadde üzerinde park eden kadının aracı, içerisinde küçük çocuk varken çekici tarafından çekildi.

İstanbul Kağıthane’de çocuğunu kursa bırakmak için cadde üzerinde otomobilini park eden kadının aracı, içerisinde küçük çocuğu varken çekildi. Dışarı çıktığında panik yaşayan kadın, çevredeki esnaftan aracının çekildiğini öğrenince soluğu otoparkta aldı. Geçtiğimiz Cuma günü yaşanan olayda, 3 yaşındaki oğlu Ömer ve 9 yaşındaki oğlu Ahmet ile birlikte otomobiline binen Gülbeyaz Avnamak, Kağıthane’nin Hamidiye Caddesi’ne geldiğinde 9 yaşındaki oğlunu kursa bırakmak için caddeye park etti. Araç içinde uyuyan 3 yaşındaki oğlunu arka koltukta bırakan Avnamak, büyük oğlunu kursa götürüp dışarı çıktıktan sonra aracını park ettiği yerde göremeyince şok oldu. İçinde çocuğunun da olduğu aracın, çekici tarafından otoparka çekildiğini öğrenince panik yaşayan Gülbeyaz Avnamak hemen otoparka gitti. Avnamak’ın otoparktaki polisler ile yaşadığı tartışma sırasında bir kişinin cep telefonu kamerası kayıttaydı. Sadece otoparktaki görüntüler değil aracın çekilme ve götürülme anı da güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

https://youtu.be/SIrXwjbdKh4

About Otomobil Uzmanı

Check Also

Yerli Üretim Skoda ve Seat Geliyor

Alman otomobil devi Volkswagen, yeni fabrikasını Türkiye’ye kuracak. Ankara’da yapılan görüşmelerin sonrasında alınan bu kararın …

Bir cevap yazın