Home / İncelemeler / Tazyikli Su İle Paramparça olan Peugeot 206

Tazyikli Su İle Paramparça olan Peugeot 206

Mal canın yongası derler ve bu nedenle otomobillerimize çok iyi bakarız, temizliğine özen gösteririz. Bazen arabamızı yıkamak oldukça zor olabilir, zaman zaman yıkama aşamasında aracımızda birçok sıkıntılar meydana gelir. Bunun için yıkama işlemini ciddiye almamız gerekir. Özellikle tazyikli su ile araba yıkatanlar çeşitli problemler ile karşılaşmıştır. Su seviyesi biraz yüksek olduğu zaman başımıza neler gelebilir?peugeot yıkama

Peugeot 206’ya yüksek tazyikli su ile yıkama deneyi yapılmış ve bu deneye boya, lastik, plastik kaplama ve pencereleri dayanamamış.

Bu özel kanalda sadece birkaç video daha var ve bunların hiçbiri vahşileşme yok, ama eğer görüşlerimi istiyorsan, bir Peugeot’u suyla öldürmek kötü bir yol değil.

Sende arabanı tazyikli su ile yıkattığın zaman, suyun bar seviyesini bir kontrol et istersen. Standart dışı yıkamalarda aracında ne gibi sıkıntılar açacağını göz önünde bulundur.

About Otomobil Uzmanı

Check Also

mitsubishi L200

2019 Yeni Mitsubishi L200

Üretimi 1978 yılında başlayan Mitsubishi L200 kendini yeniledi. Yeni kasasıyla 2019 yeni Mitsubishi L200 yavaştan sesini duyurmaya başladı. Mitsubishi …

Bir cevap yazın