Home / Kategorisiz / Üzerine Vinç Düşen Arabanın Sonu

Üzerine Vinç Düşen Arabanın Sonu

İzmir’de üzerine vinç düşen arabanın son halini görenler şok oldu. İzmir’de üzerine vinç düşen araba hurdaya döndü.

üzerine vinç düşen araba

ARABAYI ATEŞE VERECEĞİM

İzmir’in Menemen ilçesinde yaşanan olayda yeni aldığı aracı kullanılmaz hale gelen vatandaş “Arabamın kaskosunu henüz yaptırmamıştım. İnşaat firması ile görüştüğümde zararımı karşılamayacaklarını söylediler. Suçu operatöre atıyorlar. Ne yapacağımı bilmiyorum. En son arabayı ateşe vereceğim.” dedi

üzerine vinç düşen araba

Arabasını bir ay önce aldığı için kasko yaptırmadığını, inşaat firmasının da zararını karşılamadığını öne süren Oral Görüş, “Olay günü balkonda yemek yiyordum. Vincin ucu binaya doğru çarparken operatör vinci çevirdi ve vinç binanın yan tarafına çarptı. Olayda arabam pert oldu. İnşaat firması ile görüştüğümde yardımcı olmayacaklarını söylediler. Suçu operatöre atıyorlar. Ne yapacağımı bilmiyorum. En son arabayı ateşe vereceğim. Arabayı bir ay önce 44 bin liraya almıştım. Kaskosunu henüz yaptırmamıştım. Daha 3-4 kez anca binebildim” diye konuştu.

OKUL SERVİSİ FACİADAN SON ANDA KURTULDU

Oral Görüş, vinç düşmeden bir dakika önce sokaktan okul servisinin geçtiğini söyleyerek, “Benim arabamın yanında bir başka komşumuz da arabasını yıkıyordu. Allah’tan ben arabanın içinde değildim. Mahkemeye verip hakkımı savunacağım” şeklinde konuştu.

üzerine vinç düşen araba

FACİADAN KURTULDU

Mahalle sakini Sibel Mutlu  “Vinç, örümcek adındaki aleti kaldırırken zincir kopuyor ve makara fırlıyor. Bunun üzerine vinç önce arabaya düşüyor, ardından da apartmana çarpıyor. Vinç düşerken orada insanlar vardı, çocukların oyun oynama saatiydi. Şans eseri kimseye bir şey olmadı” dedi.

üzerine vinç düşen araba

Olayda vinç operatörü Eren Bulut (23) ağır yaralandı. Olay anında araçta ve çevrede kimsenin olmaması büyük bir faciayı önledi.

 

About Otomobil Uzmanı

Check Also

2018’İN EN PAHALI 10 OTOMOBİLİ

Bir zamanlar yalnızca ulaşım aracı olarak kullanılan otomobiller de bugün daha farklı özellikler aranmakta. Konfor, …

Bir cevap yazın