Home / Kategorisiz / Volvo Car Turkey Beşiktaş İle Buluşuyor

Volvo Car Turkey Beşiktaş İle Buluşuyor

Volvo Car Turkey, Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile partnerlik antlaşması yaptığını Vodafone Park’ta gerçekleşen imza töreni ile duyurdu. Törene, Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen ve Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman katıldı.

volvo beşiktaş

2019’a kadar devam edecek sponsorluk antlaşmasına göre Volvo Car Turkey, Beşiktaş JK’ya Volvo dünyasını sunarken, Vodafone Park’ta yer alan 1903 Lounge’a ve 1903 Tribünü’ne de adını verecek.

“İKİ MARKA DA İNSAN ODAĞINDA BİRLEŞİYOR”

Sabri Sözen güvenlik, elektrikli otomobiller, otonom sürüş ve çevre konularında endüstri lideri olan Volvo Car Turkey’in Beşiktaş JK ile yaptığı anlaşmanın marka olarak kendileri için çok değerli olduğunu söyledi. Sözen, “Volvo’da yaptığımız her şey önce insanla başlıyor. Bu nedenle insanların hayatlarını daha kolay, daha güvenli ve daha konforlu hale getirmek; tasarımda yeni fikirleri hayata geçirmekten, farklı iş birliklerimize kadar her alanda bizim için önem taşıyor.

Türk futbolundaki duruşuyla hayatın odağına kazanmanın yanı sıra insani değerleri de koyan Beşiktaş JK ile aynı yolda yürümek de bu felsefenin bir parçası. İki köklü kurumun bu birlikteliğinin uzun yıllar sürmesini ve aramızdaki sinerjinin artarak devam etmesini arzu ediyoruz. Umuyoruz ki güzel bir başlangıçla yola çıkan bu iş birliğimiz her iki taraf için de keyifle devam edecektir. İnsan odaklı tasarımlarımız insanı merkeze alarak geliştirdiğimiz güvenlik sistemleri neticesinde dünyanın en güvenli otomobillerini üretiyoruz. Çünkü markamızın 2020 vizyonu, yeni nesil bir Volvo otomobil içerisinde hiçbir ciddi yaralanmanın olmayacağı ve hiç kimsenin hayatını kaybetmediği bir geleceği hedefliyor. Dolayısıyla sonsuzluğu hedeflemiş bir marka olarak sonsuza dek sürecek takımlardan biri olan Beşiktaş’ın birlikteliğinden heyecan duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

volvo beşiktaş1

 

“GLOBAL İŞ ORTAKLIKLARIMIZI ARTIRMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Partnerlik anlaşması hakkında konuşan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, “Beşiktaş JK’nın günden güne büyüyen ve gelişen global vizyonu doğrultusunda, uluslararası iş ortaklıklarımızı da büyütmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda bugün, kulübümüz ve dünyanın önde gelen otomotiv kuruluşlarından Volvo ile önemli bir iş birliği anlaşmasına imza atıyoruz. Volvo Car Turkey, bugünden geçerli olmak üzere, 2019 sezonu sonuna kadar, Beşiktaş JK Premium Otomotiv partneri olmuştur. Kulübümüz öz kaynaklarına önemli bir destek olarak gördüğümüz bu önemi iş birliğini, Volvo gibi dünya çapında bir markayla gerçekleştirmekten de ayrıca mutluluk duyuyoruz.Bu anlaşmaları yapmak kadar, yönetmek de büyük bir çaba ve özenli yaklaşım gerektirir. Beşiktaş JK ve Volvo Car Turkey, bu süreçte en iyi şekilde birlikte yer alacak ve her iki markanın da değerlerine yakışır bu yol arkadaşlığını, tüm endüstrilere örnek olacak biçimde hayata geçireceklerdir. Bugünden itibaren, Volvo Car Turkey’in değerli katkılarıyla yine birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

volvo beşiktaş 2

Çok güçlü bu iki markayı buluşturan antlaşmanın içeriğine göre; Volvo Car Turkey, Beşiktaş JK için Volvo modellerini kullanımına sunacak. Aynı iş birliği kapsamında; Vodafone Park’ta yer alan 1903 Tribünü “Volvo 1903 Tribünü”, 1903 Lounge ise “Volvo 1903 Lounge” olarak isimleri değiştirilecek. Ayrıca Volvo, farklı otomobil modellerini Vodafone Park’ta özel alanlarda sergileyecek. Volvo Car Prime ile de Vodafone Park’ta kullanıcılarına özel ayrıcalıklar sunulacak.

Volvo Car Turkey ile Beşiktaş JK’nın önümüzdeki günlerde sosyal platformlarda da iş birlikleri doğrultusunda çeşitli sürprizlerle kullanıcılarının karşısına çıkması bekleniyor.

About Otomobil Uzmanı

Check Also

2018’İN EN PAHALI 10 OTOMOBİLİ

Bir zamanlar yalnızca ulaşım aracı olarak kullanılan otomobiller de bugün daha farklı özellikler aranmakta. Konfor, …

Bir cevap yazın